Tech-Protect UltraBoost DNA cablu USB-C, PD100W/5A, 1m, gri
Descriere produs
Caracteristici principale
  • Încărcare fulger: Suportă tehnologia Power Delivery de 100W și curent de încărcare de până la 5A, garantând o viteză incredibilă de încărcare și transfer de date (până la 480 Mb/s).
Specificații tehnice:
  • Suportă încărcare rapidă și tehnologia Power Delivery (100 W).
  • Viteză de transfer date: 480 Mb/s.
  • Suprafață din nailon rezistentă la încâlcire și deteriorare.
  • Conector: USB-C.
  • Lungime: 1 m.
Afișează întreaga descriere
Produse similare
ER POWER Cablu USB-C - USB-C, 3A, 1,2 m, alb
Pe stoc, vineri 15. 5. la tine acasă
Compară
Cablu XO NB212 USB - USB-C, 1 m, verde
Compară
Tech-Protect UltraBoost DNA cablu USB-C, PD100W/5A, 3m, gri
Tech-Protect UltraBoost cablu USB-C, PD240W/QC4.0, 1 m, negru
Cablu Dudao L6C USB-C - USB-C, PD 30 W, 1 m, albastru deschis
Cablu XO NB-Q282B PD USB-C - USB-C, 1 m, alb
Tech-Protect UltraBoost DNA cablu USB-C, 15W/3A, 0,5m, gri
Cablu Dudao L9C USB-C - USB-C, 65W, 2 m, alb
Cablu Dudao L3ST USB-A - USB-C, 5A, 1,2 m, negru