Tech-Protect UltraBoost DNA cablu USB-C, PD100W/5A, 0,5m, gri
Descriere produs
Caracteristici principale
  • Încărcare fulger: Suportă tehnologia Power Delivery de 100W și curent de încărcare de până la 5A, garantând o viteză incredibilă de încărcare și transfer de date (până la 480 Mb/s).
Specificații tehnice:
  • Suportă încărcare rapidă și tehnologia Power Delivery (100 W).
  • Viteză de transfer date: 480 Mb/s.
  • Suprafață din nailon rezistentă la încâlcire și deteriorare.
  • Conector: USB-C.
  • Lungime: 0,5 m.
Afișează întreaga descriere
Produse similare
Cablu Dudao L9C Max USB-C - USB-C, 240W PD, 2m, alb
Pe stoc, vineri 15. 5. la tine acasă
Compară
Maxlife USB - cablu USB-C, 2A, 3m, alb
Compară
Forcell Cablu USB-C la USB-C, QC4.0, 5A/20V, PD100W, C339, 1 m, alb
Cablu Maxlife MXUC-05 USB-C - Lightning 1,0 m 20W, alb
Tech-Protect UltraBoost DNA cablu USB-C, PD100W/5A, 1m, gri
Cablu Maxlife MXUC-05 USB-C - Lightning 2,0 m 20W, alb
Cablu Dudao L25SC USB-C - USB-C, 60W, 2 m, alb
Cablu Dudao L3E 3în1 MicroUSB + USB-C + Lightning, 60W 1,2 m, negru
Tech-Protect UltraBoost DNA cablu USB-C, 15W/3A, 0,5m, gri