Tech-Protect QI15W-A45 Încărcător wireless 3-în-1 MagSafe, negru
Descriere și parametri
Tech-Protect QI15W…
Descriere produs
Design stilat și construcție modulară practică
Protecție inteligentă și încărcare eficientă
De ce să alegeți Tech-Protect QI15W-A45?
  • Încărcare a până la trei dispozitive simultan
  • Încărcare wireless rapidă cu putere de 15W
  • Design estetic și modern
  • Conectare magnetică sigură
  • Construcție compactă și modulară
Specificații tehnice:
  • Curent de intrare (USB-C): 9V/3A, 12V/2,5A
  • Ieșire pentru smartphone: 15W
  • Ieșire pentru ceas: 3W
  • Ieșire pentru căști: 3W / 5W
  • Funcție magnetică MagSafe (funcționează doar direct pe telefon sau husă MagSafe)
  • Putere recomandată a încărcătorului de rețea: minimum 35W
Conținut pachet:
  • 1x încărcător Tech-Protect QI15W-A45
  • 1x cablu USB-C / USB-C (100 cm)
Afișează întreaga descriere
Produse similare
Livrare gratuită
Încărcător wireless MagSafe 3în1 Qi2.2 25W, pliabil, alb
Pe stoc, vineri 15. 5. la tine acasă
Compară
BlueStar Încărcător Wireless MagSafe, 15 W, alb
Compară
Livrare gratuită
ER POWER AirPad Qi2.2 Încărcător wireless cu suport, 25W
Încărcător wireless Maxlife MXWC-06 3-în-1 15W, negru
Tech-Protect A50 Încărcător Wireless MagSafe, 25 W Qi2.2, negru
Reducere -25%
Raport calitate-preț
Black Friday
Suport JP cu încărcare wireless, senzor automat și adaptoare magnetice CH01, Qi, 15W, negru