Tech-Protect QI15W-A29 3in1 MagSafe Magnetic Wireless Charger, negru
Descriere și parametri
Tech-Protect QI15W…
Descriere produs
* Pentru a profita la maximum de încărcătorul cu inducție, vă recomandăm să îl conectați la un încărcător de rețea cu o putere de ieșire de 35 W (V*A) sau mai mare.
Caracteristicile produsului:
  • 100% autentic
  • Ambalat în ambalajul original
  • Material: aluminiu
  • Curent de intrare USB-C: 9V/2A
  • Puterea de ieșire a smartphone-ului: 5W/7.5W/10W/15W
  • Puterea de ieșire a ceasului: 3W
  • Puterea de ieșire a căștilor: 3W 3W
Setul include:
  • 1x încărcător Tech-Protect A29
  • 1x cablu USB-A / USB-C de 100 cm
Livrare gratuită
Joyroom JR-W17 Încărcător wireless Qi 3în1, negru
Pe stoc, vineri 15. 5. la tine acasă
Compară
Reducere -19%
Black Friday
4în1 Încărcător wireless inteligent cu iluminare LED, Qi, negru
Livrare gratuită
Suritch 3în1 stație de încărcare wireless pliabilă pentru dispozitive Samsung, albă
Tech-Protect QI2.2-25W-A48 încărcător wireless MagSafe 3în1, gri închis
Yesido DS37 Stație de încărcare wireless, 25 W, negru
Încărcător wireless Maxlife MXWC-06 3-în-1 15W, negru
Tech-Protect QI15W-A28 3in1 MagSafe Magnetic Wireless Charger, negru
BlueStar Încărcător Wireless MagSafe, 15 W, alb