Tech-Protect NCA65W-GAN încărcător cu 3 porturi PD 65W / QC3.0, alb
Descoperiți încărcătorul de rețea Tech-Protect NCA65W-GAN, care combină tehnologia modernă GaN (nitrură de galiu) cu puterea de 65 W într-un design elegant și compact. Datorită celor trei porturi universale, puteți alimenta simultan laptop, smartphone și tabletă – rapid, sigur și eficient.
Descriere și parametri
Tech-Protect NCA65W…
Descriere produs
Caracteristici cheie:
  • Flexibilitate maximă: două porturi USB-C cu suport Power Delivery până la 65 W și un port USB-A cu suport Quick Charge 3.0 până la 60 W. Ideal pentru ultrabook-uri moderne, MacBook Air și dispozitive mai vechi.
Afișează întreaga descriere
Produse similare
Swissten Adaptor Rețea GaN 2x USB-C Power Delivery 20 W, alb
Pe stoc, vineri 15. 5. la tine acasă
Compară
Tech-Protect C20W Mini adaptor, 2 porturi, PD20W / QC3.0, negru
Compară
Cuktech CUKAD653EUGR încărcător, 2x USB-C + USB-A, 65W, GaN, gri
Adaptor Maxlife MXTC-01 1x USB 2,1A, alb
Livrare gratuită
Tech-Protect NC140W-GAN încărcător cu 4 porturi PD 140W / QC3.0, alb
Încărcător Dudao A26T USB-A + USB-C, GaN, 25W, negru
Tech-Protect C20W încărcător cu 2 porturi, PD20W, negru
Încărcător Hoco Slim N38 USB A + USB C, QC3.0, PD, 3A, 20W, negru
Încărcător Acefast (A135) USB-C, GaN, PD 45W, display LED, negru
Livrare gratuită
ER POWER Încărcător de călătorie 2× USB-C + USB-A, 65W, GaN PD, alb
BlueStar adaptor USB-C, 20W, negru