Tech-Protect NC200W-GAN încărcător cu 4 porturi, PD 200W / QC3.0, negru
Descoperiți încărcătorul de rețea Tech-Protect NC200W-GaN, care oferă o putere de 200 W într-un corp compact datorită tehnologiei avansate GaN (nitrură de galiu). Încărcați laptopuri, tablete, smartphone-uri și alte accesorii simultan – soluția ideală pentru utilizatori pretențioși și pentru lucrul zilnic cu mai multe dispozitive.
Descriere și parametri
Tech-Protect NC200W…
Descriere produs
Caracteristici cheie:
  • Încărcare rapidă a două laptopuri simultan: Două porturi principale USB-C furnizează până la 100 W fiecare, portul USB-C3 oferă 65 W, iar USB-A până la 60 W cu suport Super Charge.
Afișează întreaga descriere
Produse similare
Dudao A4EU încărcător USB-A, 2,1A, alb
Pe stoc, vineri 15. 5. la tine acasă
Compară
Încărcător Dudao A26TEU USB-A + USB-C, GaN 25W, alb
Compară
Încărcător Dudao A28 USB-C, 45W GaN, alb
Încărcător BWOO USB-C, 20W, alb
Adaptor pentru Apple MacBook Air Pro MagSafe 2 tip T, 60W, alb
Livrare gratuită
Tech-Protect NC120W-GAN încărcător cu 4 porturi PD 120W / QC3.0, negru
Încărcător de rețea Hoco N63 USB + USB-C, PD QC3.0 3A 30W, alb
Adaptor Swissten CL PD, 2x USB-C, 30W, Nano, negru
De bază
PACHET:ME Încărcător de călătorie USB-C 20W, negru
Dudao A29 încărcător 2x USB-C + USB-A, 65W GaN, negru