Tech-Protect DC160W-GAN Încărcător 6 porturi PD 160W / QC3.0, negru
Nu mai este nevoie de haos cu cabluri și încărcătoare diferite. Tech-Protect DC160W-GAN este un încărcător de birou puternic cu tehnologie GaN (nitrură de galiu), care oferă în total 160 W și permite încărcarea laptopurilor, tabletelor, smartphone-urilor, căștilor, ceasurilor inteligente și a altor accesorii – totul dintr-un singur loc.
Descriere și parametri
Tech-Protect DC160W…
Descriere produs
Caracteristici principale:
  • 6 porturi de încărcare: 4× USB-C și 2× USB-A pentru flexibilitate maximă
  • Încărcare rapidă pentru laptopuri: portul principal Type-C1 oferă până la 100 W
  • Alte porturi Type-C: 3× 45 W pentru tablete, smartphone-uri și alte dispozitive
  • Porturi USB-A: 2× 12 W pentru dispozitive mai vechi
  • Distribuție inteligentă a puterii: toate porturile pot funcționa simultan
Afișează întreaga descriere
Produse similare
Adaptor BlueStar 2x USB-C, USB-A, 65W, negru
Pe stoc, vineri 15. 5. la tine acasă
Compară
Încărcător Dudao A27 USB-C, 25W GaN, alb
Compară
Adaptor Yesido (YC68) cu display digital, USB + USB-C, negru
Încărcător Acefast A102 GaN, PD 30W, USB-C, negru
Adaptor Forcell F-Energy Mini GaN III, 2x USB-C, PD, QC4.0, 45W, alb
Adaptor BlueStar Slim USB-C + USB-A, GaN, 25W, negru
BlueStar adaptor USB-C, 20W, negru
Livrare gratuită
Tech-Protect NC140W-GAN Încărcător 4 porturi PD 140W / QC3.0, negru
Încărcător Dudao A28 USB-C, 45W GaN, alb