Tech-Protect C30W încărcător cu 2 porturi, PD30W/QC3.0, negru
Descriere și parametri
Tech-Protect C30W…
Descriere produs
Caracteristicile produsului:
  • 100% autentic
  • Ambalat în ambalajul original
  • Compatibil cu smartphone-uri, tablete
  • Fabricat din materiale durabile
  • Interval de tensiune de intrare: 100-240V~50/60Hz, 0,8A
  • Tensiune de ieșire: USB-C: USB: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A, 15V/2A, 20V/1,5A (max 30W).
  • USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A (max. 18W).
  • Compatibil cu iOS, Android
  • Încărcare inteligentă
  • Dimensiune compactă
Kitul include:
  • 1x încărcător de rețea Tech-Protect C30W
Afișează întreaga descriere
Produse similare
ER POWER Încărcător dual GaN USB-C + USB-A, 30W, alb
Pe stoc, vineri 15. 5. la tine acasă
Compară
Swissten Adaptor Rețea GaN 2x USB-C 65W PD și 1x USB-A 18W QC, negru
Compară
BlueStar adaptor USB-C + USB, 25W, negru
Acefast încărcător 2x USB 18W QC 3.0, AFC, FCP, alb (A33 alb)
De bază
PACHET:ME Încărcător de călătorie USB-C 20W, negru
Swissten Adaptor Rețea GaN 1x USB-C 35W power delivery, alb
Dudao A65Q încărcător de călătorie USB-A + USB-C, 65W GaN PD, alb