Tech-Protect C20W Încărcător cu 2 porturi, PD20W/QC3.0, negru
Descriere și parametri
Tech-Protect C20W…
Descriere produs
Caracteristicile produsului:
  • 100% original
  • Ambalat în cutie originală
  • Compatibil cu smartphone-uri, tablete
  • Fabricat din materiale rezistente
  • Intervalul de tensiune de intrare: 100-240V~50/60Hz, 0,5A
  • Tensiune de ieșire: USB-C: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (max. 20W)
  • Tensiune de ieșire: USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A
  • Compatibil cu iOS, Android
  • Încărcare inteligentă
  • Dimensiuni compacte
Setul conține:
  • 1x încărcător Tech-Protect C20W
Afișează întreaga descriere
Produse similare
ER POWER Mini încărcător 2x USB-C, 65W, GaN
Pe stoc, vineri 15. 5. la tine acasă
Compară
Încărcător Blavec BC-8, GaN4, PD QC 65W 3A, USB-C, alb
Compară
Livrare gratuită
Tech-Protect DC160W-GAN Încărcător 6 porturi PD 160W / QC3.0, negru
Adaptor BlueStar 2x USB-C, USB-A, 65W, negru
Livrare gratuită
Tech-Protect NC200W-GAN încărcător cu 4 porturi, PD 200W / QC3.0, alb
Adaptor Forcell USB-C, 3A, 25W cu încărcare PD și QC 4.0
Încărcător Dudao A27 MaxC, 35W, GaN, negru
De bază
PACHET:ME Încărcător de călătorie USB-C 20W, negru
Încărcător Dudao A28 USB-C, 45W GaN, negru
Adaptor Forcell USB-C, 3A, 45W cu încărcare PD și QC 4.0