Tech-Protect C20W Încărcător cu 2 porturi, PD20W/QC3.0, alb
Descriere și parametri
Tech-Protect C20W…
Descriere produs
Caracteristicile produsului:
  • 100% original
  • Ambalat în cutie originală
  • Compatibil cu smartphone-uri, tablete
  • Fabricat din materiale rezistente
  • Intervalul de tensiune de intrare: 100-240V~50/60Hz, 0,5A
  • Tensiune de ieșire: USB-C: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (max. 20W)
  • Tensiune de ieșire: USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A
  • Compatibil cu iOS, Android
  • Încărcare inteligentă
  • Dimensiuni compacte
Setul conține:
  • 1x încărcător Tech-Protect C20W
Afișează întreaga descriere
Produse similare
Tech-Protect C20W Mini adaptor, 2 porturi, PD20W / QC3.0, negru
Pe stoc, vineri 15. 5. la tine acasă
Compară
Livrare gratuită
Tech-Protect NC140W-GAN încărcător cu 4 porturi PD 140W / QC3.0, alb
Compară
Încărcător Dudao A14EU USB-C, PD 20W + cablu USB-C - USB-C, alb
Încărcător Dudao A27 USB-C, 25W GaN, negru
Adaptor BlueStar Slim USB-C, GaN, 20W, negru
Swissten Adaptor Rețea GaN 2x USB-C Power Delivery 20 W, negru
Livrare gratuită
ER POWER Încărcător de călătorie 2× USB-C + USB-A, 65W, GaN PD, alb