Încărcător de rețea Tech-Protect NCA45W-GAN cu 2 porturi PD45W / QC 3.0, alb
Descriere și parametri
Încărcător de rețea…
Descriere produs
Caracteristici cheie:
  • Două ieșiri simultan: USB-C Power Delivery 3.0 (45 W) și USB-A Quick Charge 3.0 (18 W).
  • Protecție pe mai multe niveluri: împotriva supratensiunii, supracurentului și supraîncălzirii.
  • Construcție rezistentă: materiale de calitate pentru durabilitate îndelungată.
Specificații tehnice:
  • Porturi: 1× USB-C PD 3.0 (max. 45 W), 1× USB-A QC 3.0 (max. 18 W)
  • Putere de ieșire: 45 W (USB-C), 18 W (USB-A)
  • Tensiune de intrare: 100–240 V, 50/60 Hz
  • Tehnologie: GaN (nitrură de galiu)
  • Protecții: supratensiune, supracurent, supraîncălzire
  • Dimensiuni: compacte, potrivite pentru călătorii
Afișează întreaga descriere
Produse similare
Adaptor Borofone BN6 Field - USB-C, QC 3.0, PD, 20W, alb
Pe stoc, vineri 15. 5. la tine acasă
Compară
Încărcător Blavec BC-7, GaN4, PD QC 45W 3A, USB-C, negru
Compară
BlueStar adaptor USB-C, 20W, negru
Adaptor Forcell USB-C, 3A, 45W cu încărcare PD și QC 4.0
Dudao A29 nabíječka 2x USB-C + USB-A, 65W GaN, bílá
Reducere -26%
Încărcător Acefast GaN 65W cu 3 porturi (1x USB, 2x USB-C PD) cu mufă britanică, negru (A44)
Încărcător Acefast (A135) USB-C, GaN, PD 45W, display LED, negru