Cablu USB-C Tech-Protect UltraBoost, PD100W/5A, 0,25 m, gri
Cablul robust și de lungă durată UltraBoost de la Tech-Protect vă permite să încărcați instantaneu și în siguranță toate dispozitivele cu conector USB-C. Cablul oferă o putere de până la 100 W în standardul Power Delivery. Funcția de încărcare rapidă utilizată nu provoacă supraîncărcare sau supraîncălzire, iar materialul rezistent la foc utilizat protejează și mai mult accesoriul în timpul utilizării.
Descriere și parametri
Cablu USB-C Tech…
Descriere produs
Caracteristici:
  • 100% autentic
  • Ambalat în ambalajul original
  • Fabricat cu precizie
  • Curent maxim de încărcare: 5A
  • Tehnologie de alimentare: 100W
  • Funcție de încărcare rapidă
  • Dispune de o construcție robustă
  • Conector standard: USB-C
  • Lungime: 25 cm
Pachet:
  • 1x cablu Tech-Protect UltraBoost
Afișează întreaga descriere
Produse similare
Tech-Protect UltraBoost DNA cablu USB-C, PD60W/3A, 1m, gri
Pe stoc, vineri 15. 5. la tine acasă
Compară
Cablu Dudao L2sT USB-A - USB-C, 5A, 2 m, alb
Compară
Cablu Hoco X90 USB-C - USB-C, 3A 60W, 1 m, negru
Tech-Protect UltraBoost DNA cablu USB-C, PD100W/5A, 1m, gri
Cablu Dudao L9T USB-A - USB-C, 5A, 1 m, negru
ER POWER Cablu dual USB-C - USB-C / Lightning MFi 2 m, alb
Cablu Dudao L4ST USB-A - USB-C, 2A, 1 m, alb
ER POWER Cablu USB-C - USB-C, 3A, 2 m, alb
Cablu Maxlife MXUC-05 USB-C - UCB-C 2,0 m 100W, alb
Tech-Protect UltraBoost DNA cablu USB-C, 15W/3A, 3m, gri