Tech-Protect QI15W-A31 3in1 MagSafe Magnetic Wireless Charger, negru
Mai multe informații ›
Reducere -34%
Cod produs: P13044
Garanție: 24 luni
Descriere și parametri
Tech-Protect QI15W…
Descriere produs
* Pentru a profita la maximum de încărcătorul inductiv, vă recomandăm să îl conectați la un încărcător de rețea cu o putere de ieșire de 35 W (V*A) sau mai mare.
Caracteristicile produsului:
  • 100% autentic
  • Ambalat în ambalajul original
  • Compatibil cu MagSafe
  • Curent de intrare USB-C: 9V/2A, 9V/3A
  • Puterea de ieșire a smartphone-ului: (max) 15W
  • Puterea de ieșire a ceasului: 3W
  • Puterea de ieșire a căștilor: 3W 5W
  • Compact
Setul include:
  • 1x încărcător Tech-Protect A31
  • 1x cablu USB-C / USB-C de 100 cm
Livrare gratuită
Tech-Protect QI15W-A29 3in1 MagSafe Magnetic Wireless Charger, negru
Livrare gratuită
Încărcător wireless 3în1 pentru telefoane Samsung, 15W, negru
Compară
Tech-Protect QI15W-A24 3in1 MagSafe Magnetic Wireless Charger, negru
Încărcător wireless Maxlife MXWC-06 3-în-1 15W, negru
Tech-Protect QI15W-C1 încărcător wireless 15W, alb
Încărcător wireless MagSafe 3în1 Qi2.2 25W, pliabil, negru
Acefast Stație de încărcare 6în1 (Z9), GaN, USB, USB-C, 80 W, neagră