Tech-Protect QI15W-A24 3in1 MagSafe Magnetic Wireless Charger, negru
Descriere și parametri
Tech-Protect QI15W…
Descriere produs
Caracteristicile produsului:
  • 100% original
  • Ambalat în ambalaj original
  • Compatibil cu sistemul MagSafe
  • Curent de intrare USB-C: 9V/2,66A
  • Puterea de ieșire a smartphone-ului: 15W
  • Puterea de ieșire a ceasului: 3W
  • Puterea de ieșire a căștilor: 3W 5W
  • Design modular
  • Funcția de alimentare a trei dispozitive în același timp
  • Funcție de alimentare pentru fiecare dispozitiv în parte
Setul include:
  • 1x încărcător Tech-Protect A24
  • 1x cablu USB-C / USB-C de 100 cm
* Pentru a utiliza pe deplin încărcătorul inductiv, vă recomandăm să îl conectați la un încărcător de rețea cu o putere nominală de 35 W (V*A) sau mai mare.
Afișează întreaga descriere
Produse similare
Livrare gratuită
Tech-Protect QI2.2-25W-A48 încărcător wireless MagSafe 3în1, gri închis
Pe stoc, vineri 15. 5. la tine acasă
Compară
Livrare gratuită
Acefast Stație de încărcare 6în1 (Z9), GaN, USB, USB-C, 80 W, neagră
Compară
Reducere -4%
Suport de răcire MagSafe Qi2 pentru mașină cu încărcare wireless, cu iluminare RGB opțională, 15W, rotund, alb
Maxlife 3in1 Wireless Charger MXWC-03, 15W, negru
Tech-Protect QI15W-A29 3in1 MagSafe Magnetic Wireless Charger, negru
Yesido DS37 Stație de încărcare wireless, 25 W, negru